Stichting SPAL gaat weer met groepen wandelen

18 May 2021, 12:55 uur
Rotterdam & Regio
mainImage

Nu de corona versoepelingen definitief doorgaan kan er weer in groepsverband gesport en gewandeld worden. StichtingSPAL gaat dan op zondag 23 mei (1e Pinksterdag) de eerste groepswandeling van 2007 herhalen. Zowel Nordic Walkers als Sportief Wandelaars kunnen aan deze 8 km wandeling meedoen. De wandeltocht gaat via het Lokaal, langs jachthaven Poortugaal, door de Kijvelanden, Hoogvliet, de Nieuwedijk en langs de Oude Maas weer terug naar het Lokaal. Op het buitenterras van het Lokaal wat uitrusten en napraten met een bakje koffie – thee.

Ook de overige wandelingen en trainingen van SPAL kunnen weer in groter groepsverband plaats vinden.

Dinsdag om 09.30 tot 10.30 uur het Nordic Walking aanleren – verbeteren.

Dinsdag 13.00 uur mantelzorgers via SWA

Woensdag 09.30 tot 10.30 uur Wandel jeFit training met vrijekeuze nw of sw

Donderdag 09.30 uur week wandeltocht tussen de 7 en 8 km

Donderdag 11.30 tot 12.30 uur Wandel jeFit extra. Extra aandacht voor bv mensen die motorisch zwakker zijn door wat lastige gebreken aan en met hun lichaam.

Vrijdag om 09.30 tot 10.30 uur het Nordic Walking aanleren – verbeteren

Zondag 10.00 uur week wandeltocht tussen de 7 en 8 km

Al deze wandel gerelateerde activiteiten vinden plaats vanaf het Lokaal aan de Albrandswaardsedijk 180 in Poortugaal, nabij de jachthaven van Rhoon.